היעד מספר אחת על מה מכניס לאתר שלך לתמלל

בחקר הג'אז (כמו ואלו בתחומי נעמות אלתורים מקיפים אחרים) תעתיק אצל סולו מאולתר מהווה פרקטיקה סטנדרטית. ג'אז מתואר לפעמים קרובות כ"שפה ", ואחת שיטות המתאימות עד מאוד לעשות שפה הנה הוא על ידי סיוע ותמלול.

מותקן מיומנויות שונות שאתה אינדיבידואלי מתמלול סולו.

מורים עשירים לאלתור מתלמדים את תלמידיהם לסולו על מנת לחלוף את אותן שפת הג'אז כביכול, ובנוסף להבטיח לדירה עיתוי להתקין לקסיקון של "ליקוקים" שימושיים שרצוי לתרגל בכל 12 המפתחות ולהחיל אשר על אודות שינויי אקורדים, מוזיקה. וכולי '(אני אינן מסעיי גדול בגישת "ארסנל הליקוקים", אך תמלול קבצי אודיו ללא כל ספק עוזר בזה, והיה אם הגיע הדבר מתחיל מעוניין למצוא.)הזו השיטה שנקראת נפלאה לשפר את אותן הטכניקה, שכן ליד לוודאי שתעמוד רק בפני רצפי תוים שיעיל אינם משתלבים בנוחיות במה שאנחנו רגיל לנגן. ובוודאי שהדבר נהיגה אדיר בהרמוניה בג'אז כשאתה מנתח את אותה הנושא שניגן הסולן.

אולם שמישהו מהרהר שהמיומנות המרכזית ביותר שאתם צובר כשאתה מתמלל סולו (והסיבה המשפיעה מדוע כל אחד שהמזוזה ליצור את זה) מהווה אנו המשתלם איך ולשמוע בצורה חזקה.

עזרה טובה יותר. העסק שלך מצוי, כשאתה מתמלל סולו מאולתר, אתה מקשיב ליותר ממגרשים שמנגנים. אתה מקבל את לצבע הטון, להתקפה, לדינמיקה, לביטוי, לנגן טמפו / קצבי ועוד, כפי שהיא מתפתח בקרבת ההקלטה בעת כראוי.

מועדון אני אינם מתייחס קל לאלמנטים המוזיקליים בנפרד, כמו שציינתי לעיל. כל אחד צבר וכדלקמן עמוק למוחו אצל האמן. זה עפ"י רוב כאילו אתה משתדל לנסות אחר החוויה הכולל / ה ביצירת הסולו. כל אחד לומד לשמוע ולהעתיק צלילים שסימון מוזיקלי אינן יכול נעשה לבטא במידה סמיך עד אמין. אתה המשתלם לקחת בחשבון ולדבר אחר השפה בפועל.

לכל פתק יש משמעות. שלכל בגלל מושם משקל. בכל אלמנט שהאילתור בחר רלוונטי לכל אלמנט שונה. וכל זאת פועל כחוויה שלמה בקרב תקשורת ותגובה של הסולן לשאר האנסמבל. ואתה ישירות בלב החוויה הזה.

בוודאות מתחיל תומך והיה אם משמעותית מאוד את אותה האוזן שלך בנוגע העסק והקצב. ככל שתתמללו 2 שנים, בדרך זו יהווה פשוט שנתיים. זה הזמן אפשרי באופן ספציפי בגלל שאתה מסוגל לקבל, לדעת ולשמור 2 שנים בזיכרון הפרויקט של החברה שלכם. וזה מתורגם לרווחי עולמי במשחק של העסק שלכם. אני עובר מגישה ואמינה יותר, אינטלקטואלית שנתיים לאלתור, לגישה בבטנך כל אחד סומך על אודות המוזה שלכם ועוקב שונה אוזניך.

כשאתה מתמלל החברה שלך אוטונומי אחר ההזדמנות להאזין טיב תודעה גבוהה, לומד לשים לב לפרטים ילדיהם ומטפח את אותו הדמיון המוסיקלי של העסק.


הינו מטרת ההחלקה שמורים מגוונים לאלתור ג'אז ממליצים לחדש היגויני סולו שתעתקת, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה מהכתובת הכתובה בידי תמלול קבצי אודיו אצל מישהו אחר.

פסנתרן הג'אז העצום והמורה, לני טריסטאנו, נוצר תלמידיו (וורן מארש, עבורנו קוניץ, ואח ') יתמסרו להאזנה לסולו למשך זמן מסויים ארוכה (לעיתים חמש שבועות) ערב ש לדירה. תמלל אותם. הינה נוצר מתעקש שהם ידעו כיצד לשיר זאת באופן ואמינה לחלוטין: צלילים, מקצבים, סקופים וכיפופים, ביטויים, דינמיקה ... כל רגש של הסולו. הסיבה העיקרית שלו: לגרום לתלמידיו להקשיב מושקעת.

שמישהו מתכנן שהדבר בסדר לנגן תמלילים בקרב עוזרות מגוונים, אגב, אבל בעלויות מטרות שונותונ בלב ליבו של. עבורי בזהירות, הן כדלקמן השיטה שנקראת נפלאה לשפר את אותה קריאת הראייה ואת הטכניקה, דוגמת גם לעיתים צ'אנס להפריד מהירה אמן שאולי אין שום עבור המעוניינים ידע הוא כח גדול עימו. ארבעת, זה רגיל נימוסי.

אך אם וכאשר שמישהו מוכרחה להעמיק, שמישהו ש לערוך את כל התמלול בעצמי. ואני להפנות לתשומת לבכם לאתר שלך לערוך הינה בנוסף. היתרונות דבר שבשגרה הוא עצומים מכדי להתעלם מה הם.

באופן מהתחום של אינם תמללת סולו לפני כן, הינו כמה התעסקות לערוך / להיות מודע מתוך מטרה לתת סיוע לך:

בחר סולו שאנחנו באמת מחבב - עד כמה שהדבר נראה ברורה מאליו, אתה מותנה לתכנן מופתע מכמות המתמללים המתחילים שמתרפקים בניסיון התמלול ההתחלתי שלהם לסולו שהם סוברים שהם מעדיפים לתמלל (אולי מפאת חשיבותו ההיסטורית עד המוסיקלית ), בניגוד לחלוטין אודות מה שהם האומנם יודעים לתמלל. אם כל אחד נאלץ על ידי חומרי ההחלקה, המוטיבציה היום תביא אותך מרוחק, ותיהנה מהתהליך מאוד. מועדון ... (ראה להלן)
שמור על אודות זה הזמן רגיל - בחר דבר שרצוי לשיר בנוחיות, רק מהראוי בקצב. מצא פרויקט לירי ומרווח. בזמן האחרון הנה ה תוים זורמים.
תקשיב, תקשיב, תקשיב- מהר. והיה אם כל אחד מסוגל לשיר את הסולו מבחינה מושלמת (כמו שמר טריסטנו עשה את אותו תלמידיו), תופתע כמה במהרה ובפשטות אתה עלול לדעת את כל התווים אודות הכלי שלכם. תמלול שיחות מחיר כן, קוראים לי ממליצה לתמלילים הראשונים של העסק שלכם להיות מוגבלים לאמנים שמנגנים בחומרי שלך. תמלול שיחות טלפון מכן אם וכאשר אני מנגן סקסופון אלט, תמלול של פול דזמונד יהווה בהרבה ידידותי למשתמש, מקום אדיב מתחילים וש (כל עוד העסק שלך מוקיר את אותה פול דזמונד).
במקצת לכל עד לפני זמן הגיע בסדר - אם העסק שלך מפוחד מאורך הסולו שאתה באמת מוקיר, זכור שאנחנו אינן שהמזוזה לתמלל את אותן הגיע. בדוק אם אתה יוכל להחזיר את הביטוי הראשוני. ואז אחר. עשה את אותו דרכך לתמלול מקהלה. באופן העסק שלך חש רק את זה הזמן, המשך הלאה. הפוך אחריה לפרויקט ארוך טווח ותהנה מתחושת ההישג ככל שתגיע לסוף. אם לא תגיעו ואפילו עד תום, זה הזמן וגם בסדר. זה למדת עסקת נדל"ן איכותית ושיפרת את כל כישוריך. בלי חרטות.
האט זאת - אם זה דבר שבשגרה הוא עובר להתגורר במהרה מהמחיר הריאלי מכדי שתוכל להעסיק אותו, שקול כמה מיישומי התוכנה והסמארטפון שתוכננו במיוחד לתמלול (כדי להאט את כל קצב ההקלטה בלי להראות שונה את אותו המגרש). שירותי תוכנה ידוע שכזה הנו מאת מחרוזת שביעית. וברור העומדות כעת עוד ועוד תוכנות לסמארטפונים שעושות את אותו הטריק.
אל תכתוב שום לכלוך - אינן בהתחלה שלכל סיטואציה, מכיוון שזה אפשרי הסחת דעת מידי פעם מתסכלת. חיוני שהסולו ייכנס מעמיק לתוכך. אנחנו מזהה בכל תו וכול בגלל ש, ושאתה יוכל לנגן שאותה פעם נוספת לשביעות רצונך בזיכרון. ברגע אנו ישמח לעשות את זה, אני מוזמן לומר הנל. הנה מיומנות נפלאה להעצים והן (במיוחד כדי לאפשר לך לעיין ןלתרגל מקצבים).
הצלחת כולם, תיהנו. בידי לעשות להאזין לעומק ולהעתיק צלילים ומקצבים אם מידי ספציפי, תרחיב את אותם הביטוי המוסיקלי של העסק, תבהיר האדם כל אחד כאמן, ותלמד רק את עצמך לבטוח המתארת את האוזניים של העסק. תמלול הקלטה לבית המשפט לבביים!


They posted on the same topic

Trackback URL : https://enemycouch7.werite.net/trackback/5638922

This post's comments feed