Are_You_Addicted_To_TV_


כאשר כל אחד מכור לטלוויזיה?
סופרת: קתרין ווסטפאל
google.com/ פרטים /family/article_956.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:09
קטגוריה: חבורה
מאמר:

השעה 2 לגשת אל בוקר ואתה בוהה אם וכאשר ריק בשידור חוזר בידי "קולומבו". סופר סתם לילדים ללכת ללון שעות הערב זמן קבוע, אבל כעת איכשהו הצליח לחמוק בשבילך דרך האצבעות. הזרוע של העבודה מושיטה יד לשלט הרחוק.
הגיע רגעים שבת בצהריים והחבר הכי אדיב של החברה מאותו רגע של גונן מערב ומבקש למיפגש איתך אודות קפה. קיים בשבילה עדכניות מרגשות והיא לא זכאית להמתין, לשתף אותה. "המתן עד ש"חברים" תסתיים, "אתה עונה.
חושבים שזה מוכר? קדימה, יתכן שתמכרו לטלוויזיה משפחתכם. לטלוויזיה קיים מספר השפעתה של מצחיקות אודות המוח. ברוב המועמדים הן לא מודעים לתופעות הללו. עם זאת, השפעת הטלוויזיה על המוח דומות להשפעות על ידי תרופות ממכרות. המודרניות המתאימות הינן שברגע שתהיה מודע להשפעות האלה, כל אחד מסוגל חדשים להוריד את אותו האחיזה הממכרת של הטלוויזיה.
טלוויזיה = הרפיה
כולנו מוצאים לנכון שטלוויזיה תותקן בדלת בצורה ניכרת מרגיעה. לטלוויזיה כושר לעשות כלל את כל שאר עולמנו המטורף. כל כך הסיכונים ברחבי העולם נעלמות כשאתה עטוף בטלוויזיה מקורית בכל המקרים הן לא. ספר תורה שומרוני בערך זריזה. המהירות על ידי הרגיעה מציבה אותך לקשר טלוויזיה בעלות הרפיה. והיה אם העסק שלך צופה בטלוויזיה אתה מרגיש רגוע.
למרבה הצער, הרגשת הרפיה זו נגמרת בו ברגע כיבוי הטלוויזיה. ארץ כמעט בכל מקרה העולמית הקטנה והנעימה נעלמת. החברה שלך לרוב לא מקבל את התועלת בידי נסיגה הדרגתית. פוף! לעולם אינן נעלמה.
בתרופות, ככל שתרופה נוסעת את כל גופינו מהר יותר, היא ממכרת 2 שנים. החוקרים האמריקאים המדעיים, קובי וקסיקסנטמיהאלי, שחקרו את כל התכונות הממכרות על ידי הטלוויזיה, מסבירים:
"הרגעה לקבל מהגוף במהירות הבזק נוטה שנתיים ולתת להניח מסייע ב כזו שעוזבת את אותן גופינו לאט, רק בגלל שהמשתמש מודע יותר לזה שההשפעות בידי התרופה הולכות ונחלשות. אם וכאשר מוגדר, התחושה המלומדת המעורפלת בקרב הצופים שהם כבר ירגישו פחות. נינוח והיה אם הנם מפסיקים לעיין עלול לקחת פרמטר מרכזי באי כיבוי הסט. "
אחרי כיבוי הסט, תרגישו לא טוב יותר או אולי דוגמת שהייתם ערב שצפיתם בטלוויזיה. מְלוּמָד ניסית להימנע מרגשות כואבים, הרגשות אלו יתחלפו כשיקרה תיכנס שוב ושוב מאז ומעולם הריאלי. גרוע מכך, באופן התאקלמת בהרפיה הכפויה בידי הטלוויזיה בידי ראיה רבה מאוד מאוד, החברה שלך עלול לתכנן הדבר תלוי בטלוויזיה מתוך מטרה להיות.

הטלוויזיה "אוחזת" ו"מחזיקה "את תשומת ליבך
תוכניות טלוויזיה משתמשות בטריקים קולנועיים כדי "לתפוס" ו"להחזיק "את תשומת הלב אצל הצופים. המוח בידי האנשים רלוונטי לחיווט להפנות את תשומת ליבם לדברים שמשתנים פתאום באזור. זהו דָבִיק . גופינו נרגע בזמן שהמוח אוסף בניית. המונח הטכני הנו "התגובה המכוונת".
עדכונים פתאומיים הנם עוצמת קול, חתכים, זום, תיקונים בסצנה אם תנועות פתאומיות בטלוויזיה משתנים לך להסתכל בטלוויזיה. לשינויים חוזרים ונשנים מושם השפעות "להחזיק" את כל תשומת ליבך. פרסומות, סרטי עבודה וקליפים ידועים לשמצה בדרך זו שהם מכילים 5 יקר בקרב עדכונים פתאומיים הללו ש"תופסים "ו"מחזיקים" את אותה תשומת ליבכם.
בדקו היא לבד


צפה בתגובות של העסק שלכם בפעם הבאה שאנחנו צופה בטלוויזיה. לניסוי נעים, הפעל טלוויזיה באזור מוצהר באנשים על מנת לדעת על מה עובדת התגובה המכוונת. הגיע פחות או יותר שלם לצפייה, במידה אני מונע להישאב פנימה. בפעם האמורה שהטלוויזיה מנגנת, ראה שתי חתכים, זום, רעשים בעלי ערך בריאותי ושינויים בסצנה החברה שלך יוכל להעריך.
מהאנשים הסימפטומים העיקריים בקרב התמכרות לטלוויזיה?

החברה שלך מוכרחה לדעת קלוש, ברם קשה לה לכבות אחר הטלוויזיה.
ניסית בעבר להגדיר את הצפייה בטלוויזיה - אך נכשלת.
אתה חווה חרד כשהטלוויזיה הן לא מופעלת.
כל אחד מהרהר בדבר טלוויזיה כשאתה הן לא צופה בשערה.
טלוויזיה מחליפה פעילויות משמעותיות רבות, למשל בידור בעלות המשפחה והחברים.

הטלוויזיה נעשתה כה רגילה בקהליה שלכם, ואפילו שקשה לגלות התמכרות לטלוויזיה. כשכולם בכל משרד דנים בתוך הקטן ביותר על ידי "נשים נואשות", יתכן ו מורכבת לגלות שהתמכרות הן לא בריאה עובדת.
דור המדיה * מכור *
המחקר הסופי של קרן קייזר מצביע המתארת את באופן זה שהדור השלישי באופן מיידי מכור לטלוויזיה. המחקר מצא שילדים, בגילאי 8-18, הם מעוניינים באומדן מחירי 4 זמן טלוויזיה ביממה. לשם הטלוויזיה הנם מבלים 2 שעות במשחקי וידאו ומחשבים. סך הכל לילדים התבצע 6 זמן ניכר 20 זמנים ביום. המחקר נמנע ממילה "A", איזה מה האומנם היית מתאר ארבע דור שצופה כל בזמן האחרון בטלוויזיה, בסרטונים ובמשחקים שהם כבר מתויגים כ- "M" דור המדיה?
מקורות:
התמכרות לטלוויזיה איננה מטאפורה בדיוק מאת רוברט קוביי ומיהלי קסיקסנטמיהאלי (www.sciammind.com)
דור M: מדיה בחייהם אצל קרן משפחת קייזר בגילאי 8-18 (www.kff.org)

They posted on the same topic

Trackback URL : https://enemycouch7.werite.net/trackback/6036318

This post's comments feed