Are_You_A_Victim_Of_Telemarketing_Travel_Fraud_

במקרה ש העסק שלך קורבן להונאת דלק טלמרקטינג?


1133


סיכום:
רכשתם חבילת נסיעות דרך הטלפון? והיה אם זה לגיטימי?


מילות מפתח:
נסיעות, מכשיר, הונאה, למרבית, אשראי, חיובים, חבילה, כרטיס אשראי, פירמה, עיצוב, הצעה, כרטיס, הוא בא בהמעה, מקבל, קליינט, לגיטימיאירגון המאמר:
שלום לכם ... נבחרת יחסית לקבל חזרה רק את הצעה של הנופש המרהיבה של העבודה בחלום מפואר!

אם התפתית בעבר להירשם מתוך מטרה לזכות בטיול "חינם" ביריד, בתערוכה או במסעדה? לאחר מכן, אפשרי הנעשה בידי שיחת טלפון, מכתב, מסמכים בפקס לא רצוי, דוא"ל או שמא גלויה שיודיעו לאתר שלך שזכית לחופשה. הזהר. יכול להיות זו "מלכודת טיול". ככל הנראה שהחופשה ש"זכית "בה היא לא חופשית. וחבילת הנסיעות "במחיר המציאה" שמוצעת בשבילך דרך הטלפון או החדש יתכן ותהיה שאינן למקם לרעיון היוקרה שלך.

אמנם לאתר קרא בטלפון או אולי נמצאות באמצעות הדואר, הטרי או אולי באמצעות פקס הינן לגיטימיות, אך אחרות מהן הונאות שמונעות עובדים ממיליוני שקל יתר על המידה חודש.

המילה "הצעה" תעמוד רמז לחיובים שלא נראים. כשאתה מקשיב שיחת הטלפון, עד מבצע את אותה השיחה בתגובה לגלויה, למכתב, לפקס או גם למודעת מלונות, כל אחד משיג והן קידום מכירות הזמנות לנסיעה מפנקת כביכול - מהסוג שתוכל לשלם עבורן אודותיה ביוקר.

מתווך המכירות עשוי לקבוע מחיר את אותו עשר כרטיס האשראי שלכם שיחייב את אותו חשבונך בגין חבילת הנסיעות. לאחר שתשלם, תקבל את אותם ביתית "החבילה", המכילות בדרך כלל הוראות לעשות בקשות לבחירת נסיעה. לבקשתך לעתים מזומנות מתופעל להוסיף עמלה שונה. 4, הצעות מחיר אחרות מחייבות אתכם לשלם סכומי תיקון ע"מ לקבל חזרה אחר היעדים דה פקטו, שטחים הלינה, ההפלגות אם התאריכים שהובטחו לנו. רעיונות מסוימות עשויות לבקש ממך לשלם שנתיים בעבור דמי נמל, מיסי אינטרנט או אולי דמי בעלי חברת.

רואים דפוס שמתפתח? חיובים מתחילים מתווספים בכל צעד. קיים חשש שלעולם אינן תקבל את אותן הטיול "מציאה" מכיוון שאולי ההזמנות לבר ולבת מצוות שלנו הן לא אושרו עד בגלל שעליך לעמוד ב"תנאים "שקשים לעמוד אשר בהם.

הונאות נסיעות טלמרקטינג מקורן למרבית ב"חדרי דוודים ". אישי מכירות מקצועיים, ברוב המקרים עם ותק בידי 2 במכירת מוצרים ושירותים מפוקפקים דרך הטלפון, מציגים הזמנות דלק שעלולות להישמע לגיטימיות, איזה לעיתים קרובות הן לא. המגרשים האלה מכילים בדרך כלל:

המסך שווא שיש לו פה. תוכניות מסוימות משתנות, איזה מה כל כך משווקי הטלפון ההונאים מציגים לאתר שלך "עסקה" שהם לא הם בעלי זכאות לספק. למרבה הצער, לא תדע הוא ואפילו עד שכסף שלכם ייעלם.

טקטיקות מתח למשקוף מעולה / מתח ביתי זמן. מפעילי תרמית אומרים מפעם לפעם קרובות שאנו נצרכים למחויבות שלנו לרכוש מהר או לחילופין שההצעה אינם תראה קיימת בנוסף ימים. הנם לרוב מברישים שאלות או שמא פחדים בתשובות אם הבטחות מעורפלות.

הצעות "משתלמות". שאינן דוגמת משווקי טלפונים מרמאים שמנסים לשכנע אנשים להנמיך אלפי אירו הכול על תוכנית השקעות, משווקי טלפונים הונאים למרבית מעלים בתי חרושת במועדון או לחילופין רעיונות חופשה בתחום סכומים נמוך שנתיים. ההצעות נשמעות סבירות ונועדו לגשת עבור מי שמחפש מפלט.

מעטה מעקב סותר. פירמות מסוימות יכולות להסכים למסור עבורך טופס בטקסט כתוב על העסקה של העבודה. למרות זאת, זה ברוב המקרים זהה מאוד להצעה שקיבלתם במכשיר הטפון. תכשירי הטיפוח המוצגים חושפים לרוב תנאים, תנאים ועלויות קליינטים.

<b> מדוע להגן על עצמך </ b>

הפעלות אינן נעימות מאפיינים להרוס מנוחה, יחסית כשהן משכורת כסף. לכן כדאי להשוות חבילת בנזין ערב אנחנו מתעניין בקניית. אך זה יכול להיות קשה להגיד המתארת את עסקאות לגיטימיות ממרמה. שקול את כל המלצות הנוסעים האלה:
היזהר מ"דילים אפקטיביים "והצעות בעלויות קטן. מעטים החנויות הוירטואליות הלגיטימיים שיכולים להרשות לעצמם לשלוח חפצים ושירותים שיש להם משמעות ריאליסטי או שמא לערער מאוד את אותו שווי חברות אחרות.

בתוך תלחץ הכול על רכישה. הצעה ברמה גבוהה מעכשיו ברוב המקרים תיהיה הצעה משובחת מחר. עסקים לגיטימיים אינן מקווים הנעשה בידי תכנונים מהירות.
שאל שאלות מפורטות. גלה בלבד הפרמטר המחיר מכסה ומה אינם. שאל בדבר חיובים קליינטים. קבל אחר שמות המלון, שדות התעופה, בתי עסק התעופה והמסעדות הכלולים בחבילה שלך. שקול ללכת ישירות לעסקים מסוג זה מתוך מטרה לבדוק באופן מקצועי הסדרים. שאל על מדיניות ביטולים והחזרים כספיים. אם וכאשר איש המקצוע המכירות אינן יוכל להבטיח בשבילך דרכים מפורטות, ניתוק.

והיה אם תחליט לייצר, ברר את אותן ניסיון ספק הנסיעות - המוסד שמקבלת רק את הדף והכרטיסים של העבודה. חיבור זאת הנו בדרך כלל לא המשווקת.
קבל רק את הידע על גבי כתב שעות הערב שתסכים לעשות את ההדפסה. כעבור המתבצע על ידי את אותו הידע בצורת טקסט, וודא של משקף את אותה הדבר שנאמר בשבילך במכשיר הטפון וגם את התנאים שהסכמת לחומרים אלו.

בתוך תקנו מקובל מהחבילה - מספר הטיסה או אולי שהייה במלון - לחוד מהשאר. באופן העסקה איננה הפרמטר שציפיתם, יתכן שיהיה קשה לקבל חזרה את אותה כספכם להוריש החבילה שרכשתם.

גִזעִי תמסור את אותם 10 כרטיס האשראי אם את כל ביתי הבנק של העסק שלכם במכשיר הטלפון בסיסי באופן העסק שלך מזהה את אותם העבודה. השיטה שנקראת זכוכית שבירה קלה בשביל מפעיל הונאה לממש עסקת נדל"ן מהווה להגיע אל את כל 10 כרטיס האשראי של החברה ולחייב את אותם חשבונך. מידי פעם משווקי טלפונים הונאים אומרים שהם מוצאים לנכטון את אותן המספר לצרכי אימות בלבד. לתוך תאמין לחומרי הדברה אלו.


אל תשלח כסף בדואר שליח או שמא בדואר ערב. אמני הונאה מסוימים יכולים לקצוב ממך להעביר לחומרי הדברה אלו צ'ק או לחילופין הזמנת ממון כבר. נספחים יכולים למכור לשלוח שליח שיאסוף את אותה העלות של החברה שלכם. באופן כל אחד משלם במזומן או בצ'ק, בתחום בכרטיס אשראי, העסק שלך מאבד רק את זכותך לערער על אודות מיוחד הונאה לפי בית הדין לחיוב אשראי אישי. לימודי סופר סתם חיבת את אותו נסיעתך בכרטיס אשראי, העסק שלך זכאי לערער על אודות החיובים באמצעות כתיבה למנפיק כרטיס האשראי שלך בכתובת המסופקת בגין סכסוכי חיוב. במידת האפשר, עשה זאת ברגע הניתן רק את הצהרתך. שלכל מצב, הדין מעניק למוצר שלך עד 60 יממות כעבור יכולה להאריך פרסום הצעה של שבית הדין לערער הכול על האישום.

בדוק את אותה החברה ערב אנו קונה. פנה ליועץ העניין המשפטי לממשלה במדינתך או לחילופין בתחום אשר הפירמה שוכנת ע"מ לזהות אם הוגשו תגובות מכיוון חברת הנסיעות או אולי ספק הנסיעות. שים לב שעסקים מרמאים לעתים קרובות משנים את אותה שמם ע"מ למנוע הצטברות מגילוי.

אם וכאשר מותקן ספק, אמור "לא". סמכו המתארת את האינסטינקטים בני המשפחה. הרבה פחות מסוכן לדחות את כל ההצעה ולנתק את אותה הטלפון.

<b> איפה להתלונן </ b>

2 עסקים רשאים להבטיח עיצוב לפרטים נוספים ולעזור עבורך בתגובות.

ליועץ הנושא המשפטי לממשלה של העסק שלכם או אולי ליועץ הנושא המשפטי לממשלה בארצנו בה החברה קימת מתופעל אני מניח חטיבה העוסקת בענייני הגנת הצרכן.

החנות האמריקאית לסוכני דלק, אובייקטיבי צרכנות, ברחוב הומה קינג 1101, אלכסנדריה, וירג'יניה 22314, תוכל לתווך בסכסוך שלנו בעלויות מכר ASTA.

ה- FTC פועל על מנת הצרכן למניעת מומלץ עסקיים מרמאים, מטעים ולא הוגנים בשוק וכדי לספק ארגון שיעזור למעוניינים לדעת, שלא יהיה ולהימנע מאתרים אלו. להגיש את תלונה אם שנקבל רעיון בלי כסף בנושאי בעלים חייגו לחיוג חינם, 1-877-FTC-HELP (1-877-382-4357); TTY: 1-866-653-4261. ה- FTC גרף לאינטרנט, פרסום טלפוני, גניבת גלות ותלונות רבות הקשורות להונאה לצרכן סנטינל, אחסון מקוון מאובטח הזמין למאות עסק אכיפת חוק אזרחיות ופליליות בארה"ב ומחוצה לה.


They posted on the same topic

Trackback URL : https://enemycouch7.werite.net/trackback/6087361

This post's comments feed